Govorilne ure

 

RAZPORED GOVORILNIH UR V 2. OCENJEVALNEM OBDOBJU V ŠOLSKEM LETU 2019/2020

 

 

Razred

Kabinet

Tel. št.

03 4285 +

Učitelj

Govorilne ure – tedensko

G-1. a

C-28

841

ZRINKA KIT GORIČAN

četrtek

10.30–11.15

G-1. b

C-31

842

ALENKA LAH KALAN

ponedeljek

10.30–11.15

G-1. c

C-25

838

ARNOLD LEDL

torek

11.20–12.05

G-1. d

C-28

841

ANDREJ HRASTNIK

ponedeljek

11.20–12.05

G-2. a

C-27

839

LJUBOMIR MILENKOVIČ

četrtek

8.50–9.35

G-2. b

C-25

838

SLAVICA VOLČANJŠEK

četrtek

10.30–11.15

G-2. c

C-25

838

MIRAN ŠKORJANC

ponedeljek

11.20–12.05

G-2. d

C-02

822

MILAN ANDRIĆ

ponedeljek

9.40–10.25

G-3. a

C-27

839

NINA MARKOVIČ KORENT

torek

10.30–11.15

G-3. b

C-31

842

SMILJAN ČUJEŽ

četrtek

9.40–10.25

G-3. c

C-28

841

KLAVDIJA KOPŠE KALJUN

četrtek

10.30–11.15

G-4. a

C-28

841

MARJETA PETRIČEK

torek

8.50–9.35

G-4. b

C-25

838

JANJA ČUVAN

ponedeljek

10.30–11.15

 

 

 

 

 

 

 

C-27

839

EVA ARBANAS

sreda

11.20–12.05

 

A-25

875

BOŠTJAN CVELFER

torek

9.40–10.25

 

C-31

842

ALEŠ DOBNIK

ponedeljek

8.00–8.45

 

A-25

875

SREČKO DRAKSLER

torek

9.40–10.25

 

ŠVZ A

835

BARBKA DVORŠEK

sreda

9.40–10.25

 

ŠVZ B

881

IGOR ISTENIČ

ponedeljek

11.20–12.05

 

E-12

858

METKA JAGODIČ POGAČAR (GL)

sreda

9.40–10.25

 

C-28

841

IGOR KASTELIC

ponedeljek

12.10–12.55

 

A-32

877

SEBASTIAN KLOVAR (KER)

ponedeljek

9.40–10.25

 

C-28

841

mag. DAMJAN KVAS

po dogovoru

 

C-27

839

MOJCA KOSTANJŠEK

ponedeljek

8.50–9.35

 

A-25

875

JANEZ KRIČEJ

torek

9.40–10.25

 

ŠVZ A

836

LUCIJA MANDL

sreda

9.40–10.25

 

D-18

843

DANICA MIKOLA (SMM)

ponedeljek

12.10–12.55

 

A-09

808

HELENA NARDIN (GL)

ponedeljek

9.40–10.25

 

C-31

842

DUŠA POLAK

torek

10.30–11.15

 

B-07

821

DARJA POVŠE (GL)

ponedeljek

10.30–11.15

 

C-31

842

MARLENKA ŽOLNIR PETRIČ

četrtek

8.50–9.35

 

Svetovalna delavka Davorka Polić Jošt je dosegljiva vsak dan dopoldan in popoldan po dogovoru.

 

Popoldanske govorilne ure so vsak 1. torek v mesecu od 17.00 do 17.45;

 

za učitelje z domicilom na drugih šolah pa:

GL – 2. ponedeljek v mesecu od 17.00 do 18.00;

KER – 3. torek v mesecu od 16.30–17.15;

SMM – 1. torek v mesecu od 18.00 do 18.45.

 

 

Ravnateljica

Irena Posavec