Evropski matematični kenguru 2016

V četrtek, 17. marca 2016, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje v matematiki Evropski matematični kenguru. Tekmovalo je 71 dijakinj in dijakov naše šole. Dosegli so lepe rezultate, najboljšim 24 dijakinjam in dijakom pa bomo podelili bronasta priznanja.

 

Dobitniki bronastih priznanj (ob dijakih so zapisani mentorji) so:

 

B kategorija, dijaki srednjega strokovnega izobraževanja

 

  1. letnik

       Dijak                                      Razred           Mentor

1     Adrijan Vrečun                      1.b                   S. Čujež

2     Erik Skubic                             1.a                   S. Volčanjšek

3     Tomaž Plavčak                       1.b                   S. Čujež

4     Erika Fišer                              1.a                   S. Volčanjšek

5     Andrej Kumprej                     1.b                   S. Čujež

 

  1. letnik

       Dijak                                      Razred           Mentor

1     Simon Hudej                          2.a                   A. Lah Kalan

2     Pavla Potočnik                       2.a                   A. Lah Kalan

3     Jaka Korošec                          2.a                   A. Lah Kalan

4     Gal Zorko                               2.a                   A. Lah Kalan

5     David Bezenšek                     2.b                   S. Volčanjšek

6     Matjaž Letojne                       2.b                   S. Volčanjšek

7     Larisa Leskovšek Potočan      2.a                   A. Lah Kalan

8     Luka Jelen                              2.b                   S. Volčanjšek

 

  1. letnik

       Dijak                                      Razred           Mentor

1     Špela Grm                              3.b                   A. Lah Kalan

2     Filip Bezovnik                        3.a                   S. Čujež

 

  1. letnik

       Dijak                                      Razred           Mentor

1     Tadej Velenšek                       4.a                   A. Lah Kalan

2     Nik Stojnić                             4.b                   S. Volčanjšek

3     Davor Kaučič                         4.a                   A. Lah Kalan

4     Lovro Oblak                           4.b                   S. Volčanjšek

 

 

C kategorija, dijaki poklicnega programa

 

  1. letnik

       Dijak                                      Razred           Mentor

1     Tilen Pesan                             1.d                   S. Čujež

2     Tomi Sovinšek                        1.d                   S. Čujež

 

  1. letnik

       Dijak                                      Razred           Mentor

1     Tilen Makek                           2.c                   S. Čujež

2     Alen Acman                           2.c                   S. Čujež

 

  1. letnik

       Dijak                                      Razred           Mentor

1     Donovan Špendau                  3.c                   S. Volčanjšek

 

Vsem tekmovalcem, še posebej pa dobitnikom bronastih priznanj, iskreno čestitamo.

 

Mentorji                                                                                                                                           Ravnateljica

Smiljan Čujež                                                                                                                                  Irena Posavec

Alenka Lah Kalan

Slavica Volčanjšek

 

Nazaj